TORTY URODZINOWE

Torty na zamówienie urodzinowe

Torty urodzinowe to specjalność naszej cukierni! Dlaczego? Bo zawsze słuchamy tego, o czym marzy solenizant, dodając do tego nasze doświadczenie, umiejętności i najlepsze produkty. Nasze torty urodzinowe wypiekane są bowiem według tradycyjnych receptur, a składniki wykorzystywane do ich wypieku są naturalne i świeże, dzięki czemu nasze ciasta są zawsze niezwykle smaczne. Wygląd tortu dostosujemy do Twoich potrzeb, tematyki przyjęcia urodzinowego, czy Twoich zainteresowań. Zrealizujemy niemal każdy pomysł na tort urodzinowy. Wszystko po to, byś był w pełni usatysfakcjonowany pięknym wyglądem tortu i jego zachwycającym smakiem!

Skontaktuj się z nami i opisz tort urodzinowy, o jakim marzysz lub zainspiruj się, oglądając naszą galerię zdjęć z wybranymi realizacjami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z AleTort!

Nasze niektóre urodzinowe torty możesz już zamówić sklepie online >>

Tort ``WHISKEY-LAMBO``

TORT 'WHISKEY-LAMBO'

Tort ``Z RÓŻAMI``

TORT 'Z RÓŻAMI'

Tort ``Z ŻAGLÓWKĄ``

TORT 'Z ŻAGLÓWKĄ'

Tort ``Z PROSSECO``

TORT 'Z PROSSECO'

Tort ``Żyrafa Anastazja``

TORT 'ŻYRAFA ANASTAZJA'

Tort ``ZŁOTA SZPÓŁKA``

TORT 'ZŁOTA SZPÓŁKA'

Tort ``ŻYCIE PO 60-tce``

TORT 'ŻYCIE PO 60-tce'

Tort ``ZŁOTA PIŁKA``

TORT 'ZŁOTA PIŁKA'

 Tort urodzinowy na zamówienie

Idealny tort urodzinowy musi być w pełni dopasowany do potrzeb solenizanta. Mowa nie tylko o wyglądzie, ale również o jego wielkości i smaku.

Jaka wielkość tortu?

Jest ona uzależniona od liczby gości, które przyjdą na Twoje przyjęcie urodzinowe. Jeśli planujesz kameralne spotkanie w gronie najbliższej rodziny, w zupełności wystarczy tort urodzinowy o wadze 1,5 kilograma. Jeśli w zabawie będzie uczestniczyć więcej osób, najlepiej zamówić tort urodzinowy o masie ok. 3-4 kilogramy. Każdy otrzyma wtedy wystarczająco duży kawałek i będzie mógł spróbować najlepszy smak urodzinowego tortu! Potrzebujesz nieco innego, bardziej oryginalnego pomysłu na urodzinowe ciasto? Wypróbuj babeczki i muffinki, które ułatwią liczenie porcji, a ich misterne zdobienia zrobią jednocześnie fenomenalne wrażenie na gościach!

Jaki smak tortu na urodziny?

Smak tortu urodzinowego jest najważniejszy – to on decyduje o tym, jak zapamiętają go goście. W AleTort doskonale o tym wiemy, dlatego przykładamy ogromną wagę do tworzenia i przygotowania kompozycji smakowych naszych ciast. Dla młodszych dzieci najlepiej wybrać lubiany przez większość z nich smak śmietankowy. Starsze dzieci mogą życzyć sobie nieco bardziej odważny smak. Z proponowanymi przez nas smakami tortów świetnie komponują się świeże owoce np. maliny i truskawki. Ciekawym uzupełnieniem kremów może być czekolada lub owocowa frużelina. Jeśli tylko jest taka potrzeba, każdy tort możemy nasączyć wybranym alkoholem, podkreślając smaki ciasta i nadając im niepowtarzalnego aromatu.

Oferta naszej cukierni to najpyszniejsze torty urodzinowe w Warszawie i okolicach. Mamy nadzieję, że już wkrótce się o tym przekonasz, witając je na swoim stole. Nie czekaj – zadzwoń do nas i zamów